Gizlilik Politikası

1- Taraflar
1.1: Bu sözleşme hizmetler bölümünde belirtilen hizmetleri(Hizmetler olarak anılacaktır) sağlayan Pvphosting İnternet Hizmetleri (Pvphosting olarak anılacaktır) ile Yeni müşteri kaydı bölümünde belirtilen detayları ile belirtilen kişi (Müşteri olarak anılacaktır) arasında Pvphosting'e ait olan https://www.pvphosting.net internet adresinde faaliyet gösteren internet sitesinin(Site olarak anılacaktır) kullanımı ve bu site üzerinden satın alınacak hizmetleri aşağıda belirtilen madde ve koşullar ile imza altına alınmış sayılacaktır.

1.2: Taraflar iş bu sözleşmede yazılı bilgilerin doğruluğunu beyan, kabul ve taahhüt ederler.

2- Konusu
2.1: İş bu sözleşme müşteri tarafından site üzerindeki işlemlerinde, siparişlerinde, gönderdiği mesajlarında kayıt işleminde vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda yapmaya ve yapmamaya izni olan bölümleri, siparişlerinde tercihleri uyarınca alacağı hizmetler karşılığında Pvphosting'e ödeyeceği ücretleri düzenleyecektir. Bu hizmet ve işlem açıklamaları aşağıdaki gibidir.
2.2: Üyelik bilgileri müşteri tarafından üye olunma sırasında girilen bilgilerdir. Bu bilgiler yapılan tüm işlemlerde baz alınacağından, yasal mercilerden IP, müşteri ve kullanıcı bilgileri yönünde yazılı bir talep oluşması halinde, ilgili makamlara geri dönüş sağlayabilmek için daha sonradan silinmeyecek şekilde kayıt edilecek ve saklanacaktır. Müşteri ve üyenin bu bilgileri hatasız eksiksiz ve doğru girdiği varsayılmaktadır. 

3- Sorumluluklar
3.1: Pvphosting, müşterinin banka yoluyla yaptığı ödemeleri, müşterinin Pvphosting sitesinde oluşturduğu hesabına bakiye olarak ekleyecektir. Müşterinin hesabına bakiye ekleme işlemi yapıldıktan sonra geri ödeme yapılamaz, takas yapılamaz ve satılamaz.

3.2: Müşteri, ödeme bildirimi, havale ve kredi kartı ile ödeme servisini kullanırken doğru bilgiler verdiğini, ödemeyi kendisi yaptığını ve doğabilecek tüm maddi veya manevi zararları kabul ve taahhüt eder. Pvphosting bu işlemler sonrasında doğabilecek hiç bir maddi veya manevi zararlardan sorumlu tutulamaz.

3.3: Ödeme şekli, kdv farkları sipariş sırasında çıkartılacak toplam miktar ile belirtilerek müşterinin aylık veya yıllık ödeme tercihlerine göre ödemesi gereken ücretler Pvphosting tarafından bildirilecektir.

3.4: Sipariş kabulü ve işlemlerin onaylanmasından sonra Pvphosting, müşteri siparişi detayında bulunan hizmete ilişkin kontrol panel (https://www.pvphosting.net) kullanıcı adları ve şifrelerini müşteriye iletecek ve hizmet başlamış olacaktır. İlgili hesapların ve şifrelerin sorumluğu müşterinin sorumluluğunda olup bu konulardan doğabilecek zarar ve ziyandan müşteri sorumlu olacaktır.

3.5: Müşteri, aldığı hizmet dahilinde Pvphosting tarafından aldığı beyan ve uyarılara uyacağını taahhüt eder. Müşteri, hosting hesabından faydalanırken Pvphosting tarafından yayınlanan her türlü ihtar yada bildirime uymayı beyan, kabul ve taahhüt eder.

3.6: Müşteri, hizmet dahilinde sahip olduğu yazılım ve programları kullanarak erişim hakkı bulunmayan dosya veya programlara erişmemeyi, bu tarz bir sorundan dolayı herhangi bir problem yaratmamayı, oluşabilecek sorun ve problemlerde zararı karşılamayı taahhüt eder.

3.7: Müşteri, aldığı hizmetlerin kullanılması sırasında yürürlükte olan veya sözleşme süresince yürürlülüğe girecek olan vergi, harç ve benzer yükümlülüklerin kendisine ait olduğunu ve karşılayacağını kabul ve taahhüt eder.

3.8: Müşteri, hizmeti dahilinde barındırdığı tüm dosya, döküman ve programlardan, web sitesi ve e-posta hizmetleri ile kullanacağı ve faydalanacağı tüm işlemlerden kendisi sorumlu olduğunu, söz konusu veri, bilgi ve beyanların yasalara aykırılığından doğabilecek tüm hukuki ve cezai sorumluluğu kendisi karşılamayı kabul ve taahhüt eder. İş bu konuda doğabilecek sorunlardan Pvphosting'e herhangi bir kusur iletilemez.

3.9: Pvphosting, sağladığı hizmet içerisinde bulunan müşteri verilerinin hatalı kullanımlarından, veri içeriklerinden, eposta ile kullanılan tüm verilerden doğabilecek hiç bir maddi veya manevi zararlardan sorumlu tutulamaz. Bu verilerin yedekleme ve saklama yükümlükleri müşteriye aittir.

3.10: Pvphosting, Oyun sunucularında donanımsal olarak yaşanan teknik sorunlar (hardisk arızası ) , tüm verilerden doğabilecek hiç bir maddi veya manevi zararlardan sorumlu tutulamaz. Bu verilerin yedekleme ve saklama yükümlükleri müşteriye aittir.

3.11: Pvphosting, müşterinin hizmet aldığı internet servis sağlayıcı (Türk Telekom, SuperOnline vb) problemlerinden (Yüksek erişim süresi, paket kaybı) ve internet servis sağlayıcıları tarafından yapılan bir işlem sonrasında yaşanan problemlerden doğabilecek hiç bir maddi veya manevi zararlardan sorumlu tutulamaz.

3.12: Pvphosting, saldırı gelen IP adreslerini iş ortağı olan veri merkezlerinin belirlediği süre çerçevesinde sadece yurt dışına kapatabileceği gibi tamamen erişimini de kesebilecektir. Bu süreç içerisinde Pvphosting doğabilecek hiç bir maddi veya manevi zararlardan sorumlu tutulamaz.

4- Süre
4.1: İş bu sözleşme sipariş ve ödeme işlemlerinin internet ortamından Pvphosting'e iletilmesi ile birlikte tarafların belirtilen hak ve yükümlülükleri başlar.

4.2: Sözleşme süresi müşterinin ilgili hizmet için sipariş sırasında seçmiş olduğu ödeme periyodu kadardır.

4.3: Taraflar sözleşmenin sona ermesinden 10 iş günü öncesine kadar sözleşmenin süre sonunda sona ereceğini ihtar etmemişler ise sözleşme aynı şart ve hükümler ile önceki sözleşme süresi kadar uzar. ( ücret husunda meydana gelen değişiklikler saklıdır.)

5- Ücret
5.1: İş bu sözleşmede belirtilen hizmetler karşılığı olarak ödenecek ücret sipariş işlemi sırasında KDV dahil olarak belirtilen miktar kadardır. 

5.2: Pvphosting önceden haber vermeksizin fiyatlar ve hizmet paketleri üzerinde ileriye dönük olarak değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Müşteri iş bu değişiklikler konusunda şimdiden oluşabilecek değişiklikleri kabul, beyan ve taahhüt eder.

5.3: Sunucu (co-location, dedicated, vps sanal sunucular, oyun sunucuları) hizmetlerinde ve işlemlerinde geri ödeme yapılmaz, farklı bir hesaba devredilemez.

6- Askıya alınma
6.1: Müşteri kontrol panel bilgileri (https://www.pvphosting.net) üçüncü şahıslarla paylaşılamaz, takas edilemez, satılamaz ve devredilemez. Aksi halde müşterinin, müşteri kontrol paneline (https://www.pvphosting.net) girişi süresiz olarak askıya alınır.

6.2: Ödeme konusunda problem yaşanması durumunda Pvphosting, müşteriye verilen hizmetlerin tümünü, eposta, web, ftp, kontrol panel hesaplarının tamamını durdurma hakkını saklı tutar.

6.3: Bu durumun devam süresince müşteri adına eposta, web, ftp ve kontrol paneline erişim yapılamaz.

6.4: Tüm sunucularımız üzerinde barındırılan oyun sunucuları başına en fazla CPU ( İşlemci ) ve RAM ( Bellek ) kullanım limiti ürünü satın alırken belirtilir

6.5: Sunucularımız üzerinde gerek telif hakları gerek T.C. yasalarına aykırı içeriklerin tüm sorumlulugu müşteriye aittir Bu içeriğe; Hack, Crack, Warez, Adult ve MP3 içeriği dahildir. Pvphosting bu işlemler sonrasında doğabilecek hiç bir maddi veya manevi zararlardan sorumlu tutulamaz.

6.6: Sunucu üzerindeki tüm yazılımların güvenliği müşterilerimize aittir. Chmod 777 'den kaynaklanabilecek yada yazılımınız ile ilgili kaynaklanabilecek herhangi bir konuda hiçbir şekilde firmamız sorumlu değildir.

6.7: Sunucularımız üzerinde tersine mühendislik, farklı bir firmanın reklamı ve propagandasını yapmak veya uzak bir sunucuya yönelik illegal işlemlerin tespiti, bu aktivitelere ait ilgili kurumlardan bildirim gelmesine takiben ya da tespiti halinde müşteri hesabı ve hizmetleri kalıcı olarak kapatılır.

7- Fesih
7.1: Müşteri iş bu sözleşmenin herhangi bir maddesine aykırı davranarak sorumluluklarını ve taahhütlerini yerine getirmediği takdirde yada iş bu sözleşmenin ön yüzünde beyan ettiği bilgilerin doğru olmadığının tespiti halinde, yukarıda belirtilen sözleşmeyi askıya alma halinin 7 günden fazla devam etmesi halinde, Pvphosting hiç bir ihtar ve ihbara gerek kalmaksızın sözleşmeyi tek taraflı olarak fesih etme hakkına sahiptir.

7.2: Bu şekilde gerçekleşecek fesih sonrasında müşteri; kalan süreye bakılmaksızın ödemiş olduğu son sözleşme ücretini geri isteyemeyeceğini beyan, kabul ve taahhüt eder.

7.3: Müşteri hiç bir gerekçe göstermeksizin sözleşme normal süre ile sona ermeden 10 gün önce yazılı olarak ihtar etmek şartı ile iş bu sözleşmeyi süresi sonunda fesih etme hakkına sahiptir.

7.4: Sözleşmenin sona erme süresinden sonra, Pvphosting hesaba ait dosyaları silme hakkına sahiptir.

8- İletişim ve bilgi adresleri
8.1: Pvphosting sözleşme süresi içinde müşteriye tahsis ettiği elektronik posta adresine mesaj, bilgi, yazı, ihtar, ödeme bildirimi, hesap hareket çizelgesi, hesap eksteresi gönderebilir. Müşteri söz konusu elektronik iletilerin alınmadığı yada kendisine ulaşmadığı iddiasında bulunamayacağı gibi, söz konusu iletilerin gönderildikleri tarihten 1 gün sonra yasal anlamda tebliğ etmiş sayılacağını beyan, kabul ve taahhüt eder.

9- Yetkili mahkeme ve icra daireleri
9.1: İş bu sözleşme bununla birlikte 9 madde ve alt başlıklardan ibaret olup, taraflarca okunup anlaşılarak imza altına alınmıştır. (İmza altına alınma. siparişin internet ortamında Pvphosting'e gönderilmesi ile gerçekleşmiş kabul edilir). Pvphosting gerek gördüğü taktirde yeni maddeler ve/veya alt başlıklar ekleyebilir, çıkartabilir ya da maddeler üzerinde değişiklik yapabilir. Müşteri bu değişiklikleri önceden kabul ettiğini beyan ve taahhüt eder.

9.2: İş bu sözleşmenin uygulanması sırasında doğacak her türlü uyuşmazlıkların çözümünde Bursa Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

OTOMATİK
HIZLI KURULUM

Tüm oyunlarımız ödeme sonrası otomatik olarak kurulumu yapılıp müşterimize teslimatı yapılır. Teslimat süresi 1-3 dakika arası kurulum tamamlandıktan hemen sonra mail adresinize detaylı bilgiler iletilir.

ONLINE
FIREWALL YÖNETİMİ

PvP Hosting'in kendi müşterilerine özel hazırlamış olduğu online Firewall sistemi ile her türlü online oyunları artık koruma altına alabilirsiniz. Sizlere özel yönetim paneline giriş yaparak dilediğiniz gibi gelen trafiği filtreliyebilir ve otomatik engelleyebilirsiniz.

ONLINE
SUNUCU YÖNETİMİ

Bir çok oyunumuzun online yönetim paneli harici PvP Hosting'e ait sunucu yönetim paneli sayesinde oyun sunucularınızı dilediğiniz gibi müşteri panelinden yönetebilir ve istediğiniz zaman farklı farklı oyunları kurup test edebilirsiniz.

Sınırsız destek almak için bize yazın yada arayın!